Konkurs Fotograficzny – Festiwal MAM to!

Konkurs FOTOGRAFICZNY „Pamiątki NIEPODLEGŁEJ na Mokotowie”

2 marca 2018

Festiwal MAM to! – w ramach którego odbywa się konkurs FOTOGRAFICZNY – jest wyjątkową szansą dla młodych artystów Mokotowa na pochwalenie się swoimi artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury. Dzięki Festiwalowi MAM to!:

Młodzieżowy Dom Kultury „MOKOTÓW” w Dzielnicy Mokotów m.st Warszawy ul. Puławska 97, 02-595 Warszawa, tel./fax 22 845 51 21;
e-mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl

Odbiorcy: Konkurs Fotograficzny odbędzie się jednoetapowo w trzech grupach wiekowych – szkoły podstawowej, szkoły podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi, szkoły ponadpodstawowej.
Termin zgłoszenia i dostarczenia prac: 2 marca – wypełnij kartę

Zasady: Każdy autor może nadesłać do 5 prac w formacie nie mniejszym niż 20×30 cm (dopuszcza się różnice w cm w przypadku odbitek cyfrowych), w przypadku cyklu fotografii do 10 zdjęć.
Prace powinny być przygotowane do prezentacji, tj.:
-na odwrocie każdego fotogramu należy podać czytelnie: tytuł pracy/cyklu prac, imię i nazwisko i wiek autora; klasę i numer szkoły; imię i nazwisko opiekuna, a na kopertach umieścić napis określający kategorię konkursu,
-prosimy o dołączenie informacji, gdzie i kiedy zostało wykonane zdjęcie lub kogo przedstawia,
-prace mogą być wykonane w technice fotografii tradycyjnej lub cyfrowej,
-nie będą oceniane prace będące wynikiem montażu cyfrowego (fotomontażu tradycyjnego) w technice komputerowej lub innej,
-prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność organizatorów,
-organizatorzy zastrzegają sobie prawo bezpłatnego wykorzystania nadesłanych prac podczas pokonkursowej wystawy, a także w publikacjach podsumowujących konkurs oraz okolicznościowych pocztówkach i kalendarzach.

JURY: oceniać będzie zgodność pracy z tematem, walory artystyczne: piękno i nastrój chwili, motyw, ujęcie, wrażenie, emocje, umiejętność obserwacji, jakość techniczną pracy, samodzielność wykonania.
Oceniane będą wyłącznie prace indywidualne!

Rozdanie nagród odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury „Mokotów”
ul. Puławska 97, w dniu 27 marca 2018 r. o godz. 10.00.