Laureaci konkursów w ramach festiwalu MAM to!

Data publikacji: 27 maja 2020

WYNIKI KONKURSU CHÓRÓW:

I NAGRODA
  • chór Szkoły Podstawowej nr 146 im. J. Korczaka „DANUTKI” pod dyrekcja Pani Danuty Rurki
II NAGRODY ex aequo
  • chór Szkoły Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada „FERMATA” pod dyrekcją Pani Anny Jerzykiewicz
  • chór Szkoły Podstawowej nr 260 im. J. Matejki    pod dyrekcją Pani Jolanty Mikołajewicz
  • chór Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339     im. R. Wallenberga „JAGODY” pod dyrekcją Pani Agnieszki Jagodzińskiej
III NAGRODY ex aequo
  • chór Szkoły Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada „FERMATA – klasy I-III” pod dyrekcją Pani Anny Jerzykiewicz
  • chór Szkoły Podstawowej nr 85 im. B. Juareza    pod dyrekcją Pani Lyubow Skyby

 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO:

KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-IV

 I NAGRODA

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga  ul. św. Bonifacego 10

  • KSAWERY K.

II NAGRODA EX AEQUO

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga  ul. św. Bonifacego 10

  • ADELA B.
  • TEODOR K.

III NAGRODA EX AEQUO

Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga  ul. św. Bonifacego 10

  • MAŁGORZATA D.
  • WANDA K.
  • WERONIKA K.

ZA UDZIAŁ

  • Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga św. Bonifacego 10
  • MAŁGORZATA B.
  • ALICJA P.
  • MARIANNA R.

KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V-VIII

I NAGRODA

Szkoła Podstawowa Nr 190  im. „Orła Białego” ul. Zwierzyniecka 10

  • BARTOSZ K.

KAT. SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I NAGRODA

LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31

  • IZABELA S.

II NAGRODA EX AEQUO

Zespół Szkół Nr 27 ul. Rzymowskiego 38

  • DOMINIKA P.

LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31

  • MARINA M.

III NAGRODA

LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31

  • JAKUB G.

ZA UDZIAŁ

LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31

  • OLIWIA A.
  • ROCH B.
  • KAJA B.
  • ALEKSANDRA B.
  • MARTA B.
  • WIKTORIA C.
  • ANNA C.
  • ALEKSANDRA C.
  • ALEKSANDRA D.
  • INGA D.
  • DOMINIKA F.
  • ALEKSANDRA F.
  • JAGODA F.
  • MARTA H.
  • GABRIELA K.
  • ANTONI K.
  • MARIA K.
  • ZOFIA M.
  • JULIA M.
  • MAJA M.
  • AMELIA M.
  • MARTYNA M.
  • AMELIA M.
  • JOANNA M.
  • ZUZANNA N.
  • DOMINIKA O.
  • KATARZYNA O.
  • ZUZANNA P.
  • ALEKSANDRA P.
  • ALEKSANDRA R.
  • LENA S.
  • MARIA S.
  • WERONIKA S.
  • MARIANNA W.
  • AMELIA W.
  • WIKTORIA Z.

 

 

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO

KAT. PRZEDSZKOLA

I NAGRODA EX AEQUO

  • MAJA K. Przedszkole Integracyjne Nr 117 „Przyjazna Kraina”  Sielecka 26
  • BARBARA R. Przedszkole Nr 190 „Leśni Przyjaciele” ul. Racławicka 30a

II NAGRODA EX AEQUO

  • JAN B. Przedszkole Integracyjne Nr 117 „Przyjazna Kraina”  Sielecka 26
  • BARBARA G. Przedszkole Nr 151 ul. Zaciszna 3

KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE

I NAGRODA EX AEQUO

  • ZOFIA D. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
  • MARIANNA W. Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10

II NAGRODA EX AEQUO

  • KAROLINA B. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
  • WOJCIECH S. Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10

III NAGRODA EX AEQUO

  • MAJA Z. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
  • STEFAN W. Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10

WYRÓŻNIENIA

  • JAKUB B. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
  • CEZARY D. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
  • ZUZANNA D. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8

 

 

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA PRZEDSZKOLI

W KAT. 3-4 LATKI

I NAGRODA

  • Adrianna C. P 145 – „Gąsienica-Tajemnica” Dorota Gellner

II NAGRODA  EX AEQUO

  • Joanna T. P 190 – „Kubełek” Dorota Gellner
  • Krzysztof K. P 338 – „Bal” Dorota Gellner
  • Kornelia B. P 117 – „Gąski w podróży” Agnieszka Frączek

III NAGRODA  EX AEQUO

  • Sara K. P 228 – „Przyjaciele” Dorota Gellner
  • Kinga K. P 145 – „Wesoła rodzinka” Dorota Gellner
  • Julia L. P 145 – „Gąsienica-Tajemnica” Dorota Gellner
  • Antonina K. P 151 – „Czekoladki dla sąsiadki” Dorota Gellner

WYRÓŻNIENIA

  • Karolina K. P 190 – „Samochwała” Jan Brzechwa

KAT. 5-6 LATKI

I NAGRODA  EX AEQUO

  • Amara E. P 145 – „Głodomorek i jabłek worek” Dorota Gellner
  • Adam K. P 145 – „Piłka” Dorota Gellner

II NAGRODA  EX AEQUO

  • Oliwia B. P 330 – „Na wyspach Bergamutach” Jan Brzechwa
  • Jakub P. P 145 – „Stworki” Dorota Gellner
  • Iga B. – „Preludium deszczowe” Wanda Chotomska

III NAGRODA  EX AEQUO

  • Marta L. P 145 – „Stworki” Dorota Gellner
  • Antoni M. P 145 – „Głodomorek i Azorek” Dorota Gellner
  • Gabriela B. P 190 – „Czekoladki dla sąsiadki” Dorota Gellner

WYRÓŻNIENIA

  • Maria O. P 45 – „Ot, Zwyczajny ufoludek” Agnieszka Frączek
  • Alan K. P 190 – „Idzie kot” Dorota Gellner
  • Mikołaj C. P 330 – „Chrząszcz brzmi w trzcinie” Jan Brzechwa
  • Ignacy G. P 117 – „Czekoladki dla sąsiadki” Dorota Gellner
  • Julia R. P 67 – „Rzeczka” Julian Tuwim

 

 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLI

KATEGORIA 3-4 LATKI

I NAGRODA EX AEQUO

Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17

  • LENA O.

Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3

  • JEREMI D.

Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30A

  • JAN P.
  • WERONIKA W.

II NAGRODA EX AEQUO

Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17

  • IGNACY B.
  • HELENA P.

Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3

  • STANISŁAW N.

Przedszkole Nr 278 ul. Tatrzańska 3

  • MILENA G.

Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem” Al. Niepodległości 17

  • MARIA C.
  • ANNA S.
  • NATALIA Z.

ZA UDZIAŁ

Przedszkole Integracyjne Nr 45  ul. Lenartowicza 4

  • RÓŻA K.
  • STEFAN S.
  • PAULINA S.

Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3

  • PATRYCJA S.

KATEGORIA 5-6 LATKI

I NAGRODA EX AEQUO

Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17

  • ERYK G.

Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30A

  • ANTONINA Ł.

Przedszkole Nr 275 ul. Piwarskiego 5

  • MICHALINA D.

Przedszkole Nr 278 ul. Tatrzańska 3

  • GABRIELA S.

Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem” Al. Niepodległości 17

  • PAULINA S.
  • NAZAR V.

II NAGRODA EX AEQUO

Przedszkole Integracyjne Nr 67  „Służewiaczek” ul. Sonaty 6A

  • FILIP B.
  • ZOFIA F.
  • MAGDALENA I.

Przedszkole Integracyjne Nr 117 „Przyjazna Kraina” ul. Sielecka 26

  • ELWIRA Ł.

Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17

  • DOROTA M.-K.
  • ANNA S.

Przedszkole Nr 140 ul. Kaukaska 2

  • HANNA O.

Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30A

  • MARTYNA B.
  • DAWID M.

Przedszkole Nr 275 ul. Piwarskiego 5

  • NATALIA S.

Przedszkole Nr 278 ul. Tatrzańska 3

  • HANNA D.

Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem” Al. Niepodległości 17

  • KAJETAN J.
  • ALEKSANDRA K.
  • PAWEŁ N.

ZA UDZIAŁ

Przedszkole Integracyjne Nr 45  ul. Lenartowicza 4

  • MARIA P.
  • STANISŁAW S.
  • MAKSYMILIAN T.

 

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl

Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809