Plan zajęć 2016/2017

Data publikacji: 2 września 2016

UWAGA

Drogi wychowanku.
Zajęcia rozpoczynają się od 5 września.
Poniżej znajdują się potwierdzone przez instruktorów plany zajęć.
Plany będą aktualizowane na bieżąco wraz z napływaniem najnowszych informacji od instruktorów.

MAŁE FORMY RZEŹBIARSKIE – CERAMIKA
Nauczyciel instruktor – mgr Anna Luiza Juśkiewicz

PONIEDZIAŁEK
15.00 – 15.45 – I grupa – ( 6 – 8 lat)
16.00 – 16.45 – II grupa – ( 9 – 12 lat)

WTOREK
15.00 – 15.45 – III grupa – (6 – 8 lat)
16.00 – 16.45 – IV grupa – (9 – 12 lat)
17.00 – 17.45 – V grupa – (powyżej 12 lat)

KLUB MŁODEGO ARCHEOLOGA
Nauczyciel instruktor – mgr Renata Czech Błońska

WTOREK
10.00 – 12.30 – grupy zorganizowane
16.00 – 17.00 – grupa I (8 – 10 lat)

ŚRODA
16.00 – 17.00 grupa II (10 – 13 lat)
17.30 – 19.00 grupa III(powyżej 14 lat)

CZWARTEK
10.00 – 13.00 – grupy zorganizowane

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH
Nauczyciel instruktor – mgr Anna Barszcz

WTOREK
14.30 – 16.00 grupa podstawowa
16.05 – 18.20 grupa zaawansowana

ŚRODA
14.30 – 16.00 grupa podstawowa
16.05 – 18.20 grupa zaawansowana

KLUB DZIENNIKARZA
Nauczyciel instruktor – mgr Jerzy Raszkowski

PIĄTEK
15.00 – 16.30

ZAJĘCIA TEATRALNO-KABARETOWE
Nauczyciel instruktor – mgr Jerzy Raszkowski

PONIEDZIAŁEK
15.00 – 16.30 – grupa młodsza
17.00 – 18.30 – grupa licealna

WTOREK
15.00 – 16.30 – grupa gimnazjalna
17.00 – 18.30 – grupa gimnazjalna

ŚRODA
15.00 – 16.30 – grupa młodsza
17.00 – 18.30 – grupa licealna

CZWARTEK
15.00 – 16.30 – grupa młodsza
17.00 – 18.30 – grupa gimnazjalna

PLASTYKA, MALARSTWO, RYSUNEK, GRAFIKA
Nauczyciel instruktor – mgr Sylwia Zgłobicka

WTOREK
16.00 – 17.00 – grupa I (6 – 8 lat)
17.15 – 19.30 – grupa III – (12 – 16 lat)

ŚRODA
17.00 – 19.15 – grupa II (9 – 12 lat)

CZWARTEK
13.15 – 17.00 – zajęcia dla młodzieży z gimnazjum nr 5
17.00 – 18.30 – zajęcia dla młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

PIĄTEK
15.30 – 18.30 – grupa IV (średniozaawansowana) (13 – 18 lat)

SAMOOBRONA Z ELEMENTAMI JUDO I KARATE
Nauczyciel instruktor – mgr Łukasz Sapijaszko
Nauczyciel instruktor – mgr Maciej Lewicki

PONIEDZIAŁEK
16.15 – 17.10 grupa podstawowa ( mgr Maciej Lewicki )
17.15 – 18.10 grupa średniozaawansowana ( mgr Maciej Lewicki )
18.10 – 19.30 grupa zaawansowana (mgr Łukasz Sapijaszko )

ŚRODA
16.15 – 17.10 grupa podstawowa ( mgr Maciej Lewicki )
17.15 – 18.10 grupa średniozaawansowana ( mgr Maciej Lewicki )
18.10 – 19.30 grupa zaawansowana (mgr Łukasz Sapijaszko )

NAUKA GRY NA FORTEPIANIE
Nauczyciel instruktor – mgr Dorota Dywańska

PONIEDZIAŁEK
14.00 – 15.30
ODYŃCA 57

ŚRODA
15.30 – 16.30
PUŁAWSKA 97

PIĄTEK
13.00 – 14.30
ODYŃCA 57

PLASTYKA/FOTOGRAFIA MALARSTWO, RYSUNEK
Elementy Konserwacji Dzieł Sztuki
FOTOGRAFIA TRADYCYJNA i CYFROWA
Nauczyciel instruktor – mgr Marek Masłowski

PONIEDZIAŁEK
16.00 – 16.45 PLASTYKA DLA DZIECI ( 4 do 6 lat)
17.00 – 17.45 PLASTYKA DLA DZIECI ( 7 do 10 lat)
18.00 – 18.45 PLASTYKA I FOTOGRAFIA DLA MŁODZIEŻY

GITARA KLASYCZNA
Nauczyciel instruktor – mgr Krzysztof Panuciak

PONIEDZIAŁEK
15.00 – 18.45

WTOREK
15.00 – 17.15

ŚRODA
10.00 -12.15 Indywidualne konsultację dla członków zespołów gitarowych.
Zapisy wyłącznie telefonicznie we wtorek od 15.00 do 17.15 u instruktora.

SOBOTA (zespoły gitarowe i gitara klasyczna
10.00 – 13.45

TKANINA ARTYSTYCZNA
Nauczyciel instruktor – mgr Krzysztof Panuciak

WTOREK
17.15 – 18.45

NAUKA TAŃCA
Nauczyciel instruktor – mgr Izabela Nierwińska

PONIEDZIAŁEK
15.00 – 15.45 grupa młodsza początkująca 6 – 9 lat
16.00 – 16.45 grupa młodsza początkująca 7 – 10 lat

WTOREK
15.00 – 16.15 grupa średnio zaawansowana
16.30 – 17.45 grupa starsza zaawansowana

ŚRODA
15.00 – 15.45 grupa młodsza początkująca 6 – 9 lat
16.00 – 16.45 grupa młodsza początkująca 7 – 10 lat

CZWARTEK
15.00 – 16.15 grupa średnio zaawansowana
16.30 – 17.45 grupa starsza zaawansowana
18.00 – 20.00 grupa starsza cheerleaderki od 17 roku życia

GIMNATYKA KOREKCYJNA
Nauczyciel instruktor – mgr Anna Gawrychowska

WTOREK
16.30 – 17.00 grupa I 3 – 6 lat
17.15 – 18.00 grupa III 7 – 9 lat
18.15 – 19.00 grupa V 10 – 12 lat
od godz. 19.00 – 19.30 Konsultacje indywidualne dla rodziców i opiekunów prawnych

CZWARTEK
16.30 – 17.00 grupa II 3 – 6 lat
17.15 – 18.00 grupa IV 7 – 9 lat
18.15 – 19.15 grupa VI 13 -18 lat
od godz. 19.15 do 19.35 Konsultacje indywidualne dla rodziców i opiekunów prawnych

NAUKA PIOSENKI i EMISJI GŁOSU
Nauczyciel instruktor – mgr Grzegorz Żołyniak

PONIEDZIAŁEK
14.00 – 20.00

WTOREK
14.30 – 17.30

ŚRODA
14.30 – 17.30

CZWARTEK
14.30 – 17.30

PIĄTEK
14.30 – 17.30

KULINARIA STAROPOLSKIE
Nauczyciel instruktor – mgr inż. Anna Szczepańska

PONIEDZIAŁEK
16.15 – 17.00 grupa I 6 – 10 lat
17.15 – 18.00 grupa II 10 – 14 lat
18.15 – 19.00 grupa III powyżej 15 lat

WTOREK
16.15 – 18.00 grupa I 11 – 14 lat

KULTURYSTYKA
Nauczyciel instruktor – mgr Stanisław Kruszyński

PONIEDZIAŁEK
15.00 – 19.30

WTOREK
15.00 – 19.30

CZWARTEK
15.00 – 19.30

PIĄTEK
15.00 – 19.30

TENIS STOŁOWY
Nauczyciel instruktor – mgr Adriana Górak
Zajęcia odbywają się w gimnazjum nr 11 przy ul. Podbipięty 2

PONIEDZIAŁEK
15.35 – 17.05 grupa I
17.05 – 18.35 grupa II

MODELARSTWO
Nauczyciel instruktor – mgr Ryszard Łakomski

PONIEDZIAŁEK
15.00 – 18.00 grupa I 8 – 10 lat

WTOREK
15.00 – 18.00 grupa I 11 – 14 lat

ŚRODA
15.00 – 18.00 grupa I 15 – 18 lat

NAUKA GRY NA FORTEPIANIE
Nauczyciel instruktor – mgr Ewa Jakubowska

ŚRODA
14.30 – 19.30

CZWARTEK
14.00 – 18.30

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl

Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809




Środa w MDK

Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
16:30
do
18:30
Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
15:30
do
16:15
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Juśkiewicz
08:00
do
12:00
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
10.00
do
12.15
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
14:30
do
17:30
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
17:00
do
19:15
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
16:00
do
16:45
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
17:15
do
18:10
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
17:00
do
18:30
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
15:00
do
16:30