Wyniki Konkursu Fotograficznego „Tajemnice Mokotowa”

Data publikacji: 5 kwietnia 2016

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Tajemnice Mokotowa” w ramach XII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE

I NAGRODA
Mateusz Nowak kl.I – Szkoła Podstawowa Nr 98

II NAGRODA
Mikołaj Żelazko kl. IV – Szkoła Podstawowa Nr 85

III Nagroda ex aequo
Kacper Andryk kl. VI – Szkoła Podstawowa Nr 212
Klara Jodłowska kl. IV – Szkoła Podstawowa Nr 85

WYRÓŻNIENIA
Konrad Syc kl. I – Szkoła Podstawowa Nr 212
Julia Syc kl. II – Szkoła Podstawowa Nr 212
Antoni Szymczyk kl. IV – Szkoła Podstawowa Nr 212
Piotr Lothamer kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 212
Natalia Strąk kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 69
Maciej Hyła kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 69
Jagoda Święcicka kl. V – Szkoła Podstawowa Nr 69

KATEGORIA GIMNAZJA

I NAGRODA
Klaudia Maziewska kl. II – Gimnazjum Nr 2

II NAGRODA
Patrycja Walaszczyk kl. II – Gimnazjum Nr 2

III NAGRODA
Alicja Lesik kl. II – Gimnazjum Nr 2

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I NAGRODA
Maria Napiórkowska kl. I – XXVIII Liceum Ogólnokształcące

II NAGRODA
Izabela de Grot kl. I – Zespół Szkół Nr 27

III NAGRODA
Karolina Kowalska kl. II – Zespół Szkół Nr 27

WYRÓŻNIENIA
Jan Remiszewski kl. I – XLIII Liceum Ogólnokształcące
Daniel Sierota kl. III – XLIII Liceum Ogólnokształcące
Julia Kowalczyk kl. I – Zespół Szkół Nr 27
Kacper Kozień kl. I – XLIII Liceum Ogólnokształcące

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl
EPUAP: https://epuap.gov.pl
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809




Środa w MDK

Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
15:00
do
18:00
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Juśkiewicz
08:00
do
12:00
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
10.00
do
12.15
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
14:30
do
17:30
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Paweł Sochacki
16:00
do
18:30
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
16:00
do
16:45
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
17:15
do
18:10
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
17:00
do
18:30
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
15:00
do
16:30
Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
14:30
do
16:00