XVIII Przegląd Muzyczny Przedszkolaków Mokotów 2018 – Festiwal MAM to!

Konkurs Muzyczny PRZEGLĄD PRZEDSZKOLAKÓW MOKOTÓW 2018
12 marca 2018 godz. 9.00 – 15.00

Festiwal MAM to! – w ramach którego odbywa się konkurs Muzyczny XVIII PRZEGLĄD PRZEDSZKOLAKÓW MOKOTÓW 2018 – jest wyjątkową szansą dla młodych artystów Mokotowa na pochwalenie się swoimi artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury. Dzięki Festiwalowi MAM to!:

Współorganizatorzy
Młodzieżowy Dom Kultury „Mokotów”
Służewski Dom Kultury

Odbiorcy: Dzieci 5/6 letnie z przedszkoli dzielnicy Mokotów.
Kategorie: -Piosenka grupowa -Taniec ludowy -Taniec nowoczesny -Inscenizacja muzyczna (program należy przedstawić w formie muzycznej – taniec, piosenka, ruch, bez interpretacji słownej).
Termin zgłoszenia: 1 marca – wypełnij kartę

Zasady:
-Przedszkole może wystąpić tylko w jednej z wymienionych wyżej kategorii.
-Grupa dzieci przedstawiająca program może maksymalnie liczyć do 25 osób.

Cele konkursu:
-Zaprezentowanie dorobku artystycznego przedszkoli.
-Inspirowanie nowych form artystycznych

Tematyka konkursu:
Tematem XVIII Przeglądu Muzycznego w roku 2018 jest: 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

-Przegląd przeprowadzony będzie w formie przesłuchań, które odbywać się będą
w ciągu jednego dnia tj.: 12 marca 2018r. (poniedziałek) w godzinach
9.00 – 15.00 w Służewskim Domu Kultury ul. J. S. Bacha 15 w Warszawie
-Czas występu każdej placówki nie może przekroczyć 5 minut (maksymalnie). Przekroczenie czasu powoduje obniżenie oceny końcowej programu.
-Organizatorzy zapewniają nagłośnienie (sprzęt audio – odtwarzający
jedynie płyty CD) lub możliwość skorzystania z instrumentu: Keyboard – podczas przesłuchań i koncertu laureatów; pianino – podczas przesłuchań i koncertu laureatów
-Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ustalania terminów i godzin występów uczestników.
-Każda placówka biorąca udział w przeglądzie otrzyma dyplom uczestnictwa,
a dla każdego dziecka przewidziany jest drobny upominek.
-Placówki, które uzyskają najwyższe oceny swoich programów w poszczególnych kategoriach zostaną zaproszone do występu na koncercie laureatów.

Wręczenie nagród Koncert Laureatów odbędzie się 15 marca 2018r. (czwartek)
w Służewskim Domu Kultury ul. J. S. Bacha 15 w Warszawie
w godzinach 10.00 – 12.00.