Gimnastyka Korekcyjna

Na zajęcia sekcji gimnastyki korekcyjnej uczęszczają dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz osoby pełnoletnie .

Warunkiem uczestnictwa na zajęciach jest posiadanie skierowania od lekarza, stwierdzającego wadę postawy. Celem prowadzonych zajęć jest wyrównywanie tych wad i kształtowanie prawidłowego nawyku dobrej postawy, co jest bardzo istotne w dobie rozwoju cywilizacyjnego.

Natomiast grupy pełnoletnie wykonują ćwiczenia służące utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i witalności uczestników.

Prowadzący: mgr Anna Gawrychowska

Wt.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA III dzieci 7 - 9 lat
MDK Puławska 97
17:15
do
18:00
Wt.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA V dzieci 10 - 12 lat
MDK Puławska 97
18:15
do
19:00
Wt.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA I dzieci 3 - 6 lat
MDK Puławska 97
16:30
do
17:00
Cz.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA II dzieci 3 - 6 lat
MDK Puławska 97
16:30
do
17:00
Cz.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA IV dzieci 7 - 9 lat
MDK Puławska 97
17:15
do
18:00
Cz.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA VI dzieci 13 - 18 lat
MDK Puławska 97
18:15
do
19:15

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl
EPUAP: https://epuap.gov.pl
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809




Wtorek w MDK

Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
18:00
do
20:00
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
14:30
do
17:30
Tenis stołowy
mgr Michał Jarocha
16.30
do
19.30
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Paweł Sochacki
17:15
do
19:30
Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
15:00
do
18:00
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
17:00
do
18:30
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
15:00
do
16:30
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
15:00
do
17:15
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
17:00
do
17:45
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
16:00
do
16:45