Aktualny Plan zajęć w MDK

Data publikacji: 3 września 2021

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z nauczycielem-instruktorem.
Wykaz maili znajduje się poniżej planu zajęć.

Chór Kameleon Dzielnicy Mokotów
mgr Katarzyna Boniecka
mgr Tatiana Trojanowska-Raczyńska


WTOREK – ul. E. Odyńca 57
18.00 – 21.45

CZWARTEK – ul. Puławska 97
18.00 – 21.45

Chór „Mały Kameleon”
mgr Tatiana Trojanowska-Raczyńska

CZWARTEK
15.00-16.00 – grupa I
16.00-17.00 – grupa II
17.00-18.00 – grupa III

Wychowanek zostanie przydzielony do grupy po rozmowie z nauczycielem-instruktorem.

MDK przy ulicy Puławskiej 97

Crossfit
mgr Łukasz Sapijaszko

PIĄTEK 17.00
Oliwier D. – Stefan K. – Józef K. – Stefania K. – Gabriela K. – Krzysztof K. – Feliks K. – Rozalia N. – Kuba S. – Robert S.

PIĄTEK 18.00
Julia B. – Nikola G. – Wiktoria G. – Igor K. – Franciszek M. – Kamila T.

MDK przy ulicy Puławskiej 97

Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
WTOREK
17.00- 17.30 (3 – 4 lat)
Adam F. – Julia B. – Michał K. – Tytus K. – Jan K.

17.45 – 18.30 (6 – 7 lat)
Emilia K. – Jagoda K. – Jakub B. – Melania W. – Wiktoria J. Weronika G. – Leon K. – Aleksandra M. – Jan W.

18.45 – 19.30 (10 – 11 lat)
Aleksander B. – Wanda M. – Aleksandra P. – Maksymilian W.

CZWARTEK
16.30 – 17.00 (5 latki)
Vera B. – Jędrzej G.G. – Dominik G. – Kinga J. – Pola K. – Maciej S.

17.15 – 18.00 (8 – 11 lat)
Stanisław G. – Józef K. – Łucja K. – Maja N. – Pola P. – Arkadiusz P.
Jakub T. – Almira U. – Zofia Z.

18.15 – 19.00 (12+ lat)
Igor K. – Radosław K. – Stefan K. – Magdalena L. – Julia Ł. –
Zofia Ł. – Aniela S.

MDK przy ulicy Puławskiej 97

Gitara Klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak

WTOREK 14.30 – 18.00
ŚRODA 14.30 – 17.30
CZWARTEK 14.30 – 17.30
PIĄTEK 14.30 – 18.00

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Klub Młodego Archeologa
mgr Renata Czech-Błońska

WTOREK
16.00 -17.00 – Michał J. – Wojciech K. – Gaweł K. – Leon K. – Piotr R.-R. – Franciszek S. – Cecylia S. – Anna S.
17.00-18.30 – Małgorzata G.- Igor K. – Jakub M. – Wojciech S. – Kacper Z.

ŚRODA
17.00-18.30 – Rusłan G. – Mikołaj U. – Stanisław W. – Piotr W.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Kulinaria Staropolskie
mgr inż. Piotr Wiatrzyk

WTOREK
godz. 17.00 – 20.00 – B. Bolesław – D. Oliwier – K. Sabina – K. Radosław – K. Igor – K. Stefan – Ś. Hanna – Ś. Jakub
PIĄTEK
godz. 17.00 – 20.00 – B. Anna – K. Stefania – K. Aleksandra – M. Kornelia – P. Emilia – P. Milena – W. Stefan – W. Gustaw

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Małe Formy Rzeźbiarskie – Ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz

WTOREK
15.00 – 15.45 – Jeremi A. – Iga B. – Anna B. – Jakub B. – Klara C.
16.00 – 16.45 – Maria D. – Weronika G. – Wiktoria J. – Klaudia K.
17.00 – 17.45 – Roma K. – Kornelia K. – Sabina K. – Katarzyna K. – Matylda K.
18.00 – 18.45 – Bolesław B. – Józef K. – Stefania K. – Ellie L.

ŚRODA
15.00 – 15.45 – Alicja M. – Gabriela M. – Franciszek M. – Emilia P. – Milena P.
16.00 – 16.45 – Zofia P. – Nikola J. – Anna R. – Aniela S. – Zofia S.
17.00 – 17.45 – Jan W. – Barbara Ż. – Urszula Ż.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
PONIEDZIAŁEK
15.00 – 16.00 – Jakub B. – Waldemar Ch. – Ruslan G.
16.00 – 17.00 – Tymon G. – Adam G. – Michał J.
17.00 – 18.00 – Anna J. – Aleksander K. – Leon K.
ŚRODA
15.00 – 16.00 – Feliks K. – Stanisław M. – Piotr R-R.
16.00 – 17.00 – Ellie L. – Marta S.
17.00 – 18.00 – Ignacy S. – Wojciech S. – Tymon K.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka gry na fortepianie
mgr Dorota Dywańska

PONIEDZIAŁEK
15.00 Katarzyna Z.
15.30 Zuzanna Z.
16.00 Jakub T.
16.30 Adam Ź.
17.00 Lenka S.
17.30 Weronika C.
18.00  Gabriela G.
18.30 Natalia G.
19.00 Ignacy G.
19.30 Stanisław G.

ŚRODA
16.00 Sara S.
16.30 Mikołaj K.
17.00 Julia W.
17.30 Stefania K.
18.00 Józef K.
18.30 Natalia M.
19.00 Karol M.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka gry na fortepianie
mgr Ewa Jakubowska
ŚRODA 14.00 – 19.00
CZWARTEK 14.00 – 19.00


MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka gry na Fortepianie
mgr Maria Szreder
PIĄTEK 13.00 – 20.00

Nauczyciel-instruktor skontaktuje się z wychowankami w celu ustalenia indywidualnej godziny zajęć.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka gry na perkusji
mgr Piotr Świerzbiński
PONIEDZIAŁEK
14:15 Piotr G. – 14:35 Jan O. – 14:55 Lidia N.
15:15 Adam Ż. – 15:35 Jakub S. – 15:55 Hanna S

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
wtorek 14.30 – 18.20
Melania M. – Aleksandra K. – Helena M. – Łucja P. – Daria D.
Środa 14.30 – 18.20
Anna K. – Łucja P. – Janina S. – Natalia S. – Magdalena S.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka gry w Szachy

Informacje już wkrótce


MDK przy ul. E. Odyńca 57


Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak

PONIEDZIAŁEK 14.00 – 19.15
WTOREK 14.30 – 17.30
CZWARTEK 14.30 – 17.30
PIĄTEK 14.30 – 16.00

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Nauka Tańca
mgr Jakub Łabno

WTOREK
15.00 – 15.45 (6-7 lat)
15.45 – 16.30 (8 latki)
16.30 – 17.30 (9 latki)
17.30 – 18.30 (+10 lat)
CZWARTEK
15.00 – 15.45 (6-7 lat)
15.45 – 16.30 (8 latki)
16.30 – 17.30 (9 latki)
17.30 – 18.30 (+10 lat)

W dniach 09.09 oraz 14.09 zajęcia zostają odwołane.

MDK przy ul. E. Odyńca 57

Plastyka/Fotografia Malarstwo rysunek
mgr Marek Masłowski

PONIEDZIAŁEK
16.00-16.45
MARIA S. – MATYLDA Z. – KRYSTYNA K. – JULIA L. – AN NHIEN T. – DOMINIK G. – PATRYCJA P. – ZOFIA S.
17.00-17.45
LUCJAN M. – MARCEL R. – SARA M. – MATEUSZ B. – JAGODA K. – MELANIA W. – MAJA C. – MAKSYM V. – JAKUB B. – ALEKSANDRA M. – CECYLIA S. – WIKTORIA J. – ROMA K.
18.00-18.45
ANASTAZJA B. – MARTA L. – PIOTR R-R. – JÓZEF K. – SABINA K. – ELLIE L. – MAJA Z. – POLA M. – STEFANIA K. – MARIANNA K. – ZOFIA W

MDK przy ulicy Puławskiej 97

Plastyka, Malarstwo, Rysunek Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka

Grupa 1 (7- 9 l.) – ŚRODA15.00 – 16.30
Anastazja B. – Elisabeth B. – Łucja C. – Weronika G. – Zuzia J. – Wiktoria J. – Kornelia K. – Józek K. – Natalia M. – Tomasz M. – Ania R. – Helena R. – Michasia R. – Ela Sch. – Edzik Sch.

Grupa 1 (7- 9 l.) – CZWARTEK15.00 – 16.30
Tymek B. – Marysia B. – Tymek G. – G. – Antek G. – Małgosia G. – Katarzyna K. – Janek K. – Emilka K. – Kornelka N. – Tomek N. – Kasia K. – Ellie L. – Aleksandra M. – Ania S. – Natalia S.

Grupa 2 (10 -12 l.) – ŚRODA 17.00 – 18.30
Rita A. – Julia F. – Patrycja F. – Julka G. – Julka G.-G. – Stefania K. – Gabrysia P.

Grupa 2 (10 -12 l.) – CZWARTEK 17.00 – 18.30
Łucja A. – Brianna C. – Tymon G.-G. – Antonina K. – Jakub M. – Maria P. – Wojciech S. – Jan Sz.

Grupa 3 (13 – 23 l.) – WTOREK 16.00- 19.00
Justyna J. – Zuzanna K. – Witold K. – Magdalena L. – Natalia P. – Jan R. – Aniela S. – Ignacy S. – Nikoleta B.

MDK przy ulicy Puławskiej 97

ROBOTYKA

Drodzy Rodzice, Wychowankowie
Informujemy, że zajęcia z robotyki prowadzone w Młodzieżowym Domu Kultury wystartują na początku października.


MDK przy ul. E. Odyńca 57

Samoobrona z elementami Judo i Karate
mgr Maciej Lewicki

PONIEDZIAŁEK
16.30 – 17.30  (5 – 8 lat ) – Stanisław C. – Maja C. – Julian D. – Piotr D. – Julia D. – Maria D. – Michał J. – Wiktoria J. – Krystyna K. – Hubert K. – Gaweł K. – Pola K. – Leon K. – Julian K. – Aleksandra M. – Lucjan M. – Alicja M. – Jakub M. – Antoni M. – Jerzy M. – Tomasz N. – Julia P. – Piotr R-R. – Marcel R. – Maja S. – Jerzy S. – Paulina S. – Robert S. – Benedykt T. – Maksym V.

17.30 – 18.30 ( 9 – 12 lat ) – Jan A. – Rita A. – Natalia B. – Szymon B. – Aleksander B. – Gabriela B. – Oliwier D. – Rajana G. – Stanisław G. – Maria G. – Jan G. – Gabriela K. – Feliks K. – Franciszek K. – Kacper M. – Radosław M. – Jakub M. – Stanisław M. – Alicja M. – Gabriela M. – Franciszek M. – Tymon M. – Krzysztof P. – Kuba S. – Wiktoria S. – Tymon S. – Stanisław W.

18.30 – 19.30 Gr. Zaawansowana – Julia B. – Nikola G. – Wiktoria G. – Natarza J. – Konrad J. – Franciszek K. – Krzysztof K. – Pola K. – Franciszek M. – Natalia P. – Piotr S. – Bartłomiej T. – Hanna T. Kamila T. – Jakub Ż.

ŚRODA
16.30 – 17.30 (5 – 8 Lat ) – Stanisław C. – Maja C. – Julian D. – Piotr D. – Julia D. – Maria D. – Michał J. – Wiktoria J. – Krystyna K. – Hubert K. – Gaweł K. – Pola K. – Leon K. – Julian K. – Aleksandra M. – Lucjan M. – Alicja M. – Jakub M. – Antoni M. – Jerzy M. – Tomasz N. – Julia P. – Piotr R-R. – Marcel R. – Maja S. – Jerzy S. – Paulina S. – Robert S. – Benedykt T. – Maksym V.

17.30 – 18.30 ( 9 – 12 lat ) – Jan A. – Rita A. – Natalia B. – Szymon B. – Aleksander B. – Gabriela B. – Oliwier D. – Rajana G. – Stanisław G. – Maria G. – Jan G. – Gabriela K. – Feliks K. – Franciszek K. – Kacper M. – Radosław M. – Jakub M. – Stanisław M. – Alicja M. – Gabriela M. – Franciszek M. – Tymon M. – Krzysztof P. – Kuba S. – Wiktoria S. – Tymon S. – Stanisław W.

18.30 – 19.30 Gr. Zaawansowana – Julia B. – Nikola G. – Wiktoria G. – Natarza J. – Konrad J. – Franciszek K. – Krzysztof K. – Pola K. – Franciszek M. – Natalia P. – Piotr S. – Bartłomiej T. – Hanna T. Kamila T. – Jakub Ż.

MDK przy ulicy Puławskiej 97

Tenis Stołowy
mgr Michał Jarocha
WTOREK
15.45 – 16.30 – Jan A. – Rita A. – Karol J. – Tomasz J. – Sabina K. – Józef K. – Stefania K. – Anna K.  
16.45 – 17.30 – Aleksander B. – Dawid Ch. – Stanisław G. – Remigiusz K. – Maksymilian K. – Radosław K. – Witold M. – Oskar P.

MDK przy ulicy Puławskiej 97

Kontakty do nauczycieli-instruktorów MDK

Chór Kameleon Dzielnicy Mokotów – Boniecka Katarzyna mdk.katarzyna.boniecka@wp.pl

Chór Mały Kameleon – mgr Trojanowska-Raczyńska Tatiana  mdk.tatiana.raczynska@wp.pl

CrossFit – mgr Sapijaszko Łukasz mdk.lukasz.sapijaszko@wp.pl

Gimnastyka Korekcyjna– mgr Gawrychowska Anna mdk.anna.gawrychowska@wp.pl

Gitara Klasyczna/Tkanina Artystyczna – mgr Panuciak Krzysztof mdk.krzysztof.panuciak@wp.pl

Klub Młodego Archeologa – mgr Czech Błońska Renata mdk.renata.czechblonska@wp.pl

Kulinaria Staropolskie – mgr inż. Wiatrzyk Piotr mdk.piotr.wiatrzyk@wp.pl

Małe formy rzeźbiarskie/ceramika – mgr Juśkiewicz Anna mdk.anna.juskiewicz@wp.pl

Modelarstwo –  mgr Łakomski Ryszard mdk.ryszard.lakomski@wp.pl

Nauka gry na Fortepianie – mgr Dywańska Dorota mdk.dorota.dywanska@wp.pl

Nauka gry na Fortepianie – mgr Jakubowska Ewa mdk.ewa.jakubowska@wp.pl

Nauka gry na Fortepianie – mgr Szreder Maria mdk.maria.szreder@wp.pl

Nauka gry na perkusji – mgr Świerzbiński Piotr mdk.piotr.swierzbinski@wp.pl

Nauka gry na skrzypcach– mgr Barszcz Anna mdk.anna.barszcz@wp.pl

Nauka gry w szachy – mail już wkrótce

Nauka Piosenki i Emisji Głosu – mgr Żołyniak Grzegorz mdk.grzegorz.zolyniak@wp.pl

Nauka Tańca – mgr Jakub Łabno mail już wkrótce

Plastyka/fotografia – Dyrektor MDK mgr Marek Masłowski mdk.marek.maslowski@wp.pl

Plastyka, Malarstwo, Rysunek, Grafika – mgr Zgłobicka Sylwia mdk.sylwia.zglobicka@wp.pl

Robotyka – mail już wkrótce

Samoobrona z elementami Judo i Karate – mgr Lewicki Maciej mdk.maciej.lewicki@wp.pl

Taniec Ludowy – mgr Gąsiorek Krzysztof mdk.krzysztof.gasiorek@wp.pl

Teatr i Kabaret –

Tenis stołowy – mgr Jarocha Michał – mdk.michal.jarocha@wp.pl


Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl

Adres skrzynki EPUAP /MDKMOK/SkrytkaESP

Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809

Linki

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Edukacja Kulturalna na Mokotowie
  • Niebieska Linia