Harmonogram zajęć rok szkolny 2022/2023

Data publikacji: 31 sierpnia 2022

Kontakt mailowy do nauczycieli-instruktorów https://mdk-mokotow.pl/dla-wychowanka/

CHÓR KAMELEON DZIELNICY MOKOTÓW
Nauczyciel instruktor – mgr Katarzyna Boniecka
Nauczyciel instruktor – mgr

WTOREK (Odyńca 57)
18.00 – 21.00
CZWARTEK (Puławska 97)
18.00 – 21.00

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Chór Mały Kameleon
Nauczyciel instruktor – mgr Tatiana Trojanowska-Raczyńska

CZWARTEK (Puławska 97)
15.00 – 18.00

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

CrossFit – Zajęcia Multisportowe
Nauczyciel instruktor – mgr Łukasz Sapijaszko

PONIEDZIAŁEK (Puławska 97)
Grupa 10-13 lat

17.00 – 18.00
Grupa 14 -18 lat

18.00 – 19.00
Grupa zaawansowana

19.00 – 20.20

PIĄTEK (Puławska 97)
Grupa 10-13 lat

17.00 – 18.00
Grupa 14 -18 lat

18.00 – 19.00
Grupa zaawansowana

19.00 – 20.20

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Gimnastyka Korekcyjna
Nauczyciel instruktor – mgr Anna Gawrychowska

WTOREK (Puławska 97)
16.30 – 17.00 (5 latki)
G.T., K.K.
17.15. – 18.00 (8 – 9 lat)K.M., P.K., P.P., R.L., Z.A., G.W., H.A.
18.15 – 19.00 (12+) Ł.J., Ł.Z., M.W., A.Ł., D.S.


CZWARTEK (Puławska 97)
17.00 – 17.30 (3 – 4 lat) O.T., S.M.,
17.45 – 18.30 (6 – 7 lat) B.G., Ch.A., Ch.W., C.A., G.D., H.T., K.P., S.M., Sz.J., van E.B., W.T., A.F.,
18.45 – 19.30 (10 – 11 lat) D.B., D.O., K.J., P.G.


Inicjały przyjętych wychowanków (Nazwisko. Imię)

Gitara Klasyczna
Nauczyciel instruktor – mgr Krzysztof Panuciak

WTOREK (Odyńca 57)
14.00 – 17.00
ŚRODA (Odyńca 57)

14.00 – 17.45
CZWARTEK (Odyńca 57)

14.00 – 17.45
PIĄTEK (Odyńca 57)

14.00 – 17.00

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Klub Młodego Archeologa
Nauczyciel instruktor – mgr Renata Czech-Błońska

WTOREK (Odyńca 57)
15.00-16.00 I grupa początkująca (2015)
16.00-17.00 II grupa początkująca (2014)
17.00-18.00 I grupa kontynuująca (2014 i starsze)
18.00-19.30 II grupa kontynuująca

ŚRODA (Odyńca 57)
15.00-16.00 III grupa początkująca (2014)
16.00-17.00 IV grupa początkująca (2013 i starsze)
17.00-18.00 I grupa kontynuująca
18.00-19.30 II grupa kontynuująca


Prosimy rodziców o kontakt mailowy: mdk.renata.czechblonska@wp.pl w celu ustalenia grupy.

Kulinaria Staropolskie
Nauczyciel instruktor – mgr inż. Piotr Wiatrzyk

PIĄTEK (ODYŃCA 57)

GR I godz. 14.45 – 17.00
K. Igor
K. Stefan
M. Kornelia
T. Nadia
R. Helena
K. Gaweł
W. Zofia
P. Alicja
Sz. Jakub


GR II godz. 17.15 – 19.30
K. Radosław
v E. Bartosz
B-W. Maciej
B. Jakub
J. Franciszek
K. Aleksandra
D. Beata
D. Kinga
W. Joanna

Małe Formy Rzeźbiarskie – Ceramika
Nauczyciel instruktor – mgr Anna Luiza Juśkiewicz

WTOREK (Odyńca 57)
15.00 – 15.45

16.00 – 16.45
17.00 – 17.45
18.00 – 18.45
19.00 – 19.45

ŚRODA (Odyńca 57)
15.00 – 15.45
16.00 – 16.45
17.00 – 17.45
18.00 – 18.45

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Modelarstwo
Nauczyciel instruktor – mgr Ryszard Łakomski

PONIEDZIAŁEK (Odyńca 57)
15.00 – 18.00

WTOREK (Odyńca 57)
15.00 – 18.00

ŚRODA (Odyńca 57)
15.00 – 18.00


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka Tańca
Nauczyciel instruktor – mgr Jakub Łabno

WTOREK (Odyńca 57)
Gr I (6-7 lat) 15.00 – 15.45
Gr II (8lat) 15.45 – 16.30
Gr III (9lat) 16.30 – 17.30
Gr IV (10+) 17.30 – 18.30

CZWARTEK (Odyńca 57)

Gr I (6-7 lat) 15.00 – 15.45
Gr II (8lat) 15.45 – 16.30
Gr III (9lat) 16.30 – 17.30
Gr IV (10+) 17.30 – 18.30


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka gry na fortepianie
Nauczyciel instruktor – mgr Dorota Dywańska

WTOREK (Odyńca 57)
15.00 – 20.00
ŚRODA (Odyńca 57
15.00 – 20.00


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka gry na fortepianie
Nauczyciel instruktor – mgr Ewa Jakubowska

ŚRODA (Odyńca 57)
14.00 – 19.00
CZWARTEK (Odyńca 57)
14.00 – 19.00


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka gry na fortepianie
Nauczyciel instruktor – mgr Maria Szreder

PIĄTEK (Odyńca 57)
13.00 – 20.00


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka gry na perkusji, gitarze akustycznej
Nauczyciel instruktor – mgr Piotr Świerzbiński

PONIEDZIAŁEK (Odyńca 57)
15.00 -19.30


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka gry na skrzypcach
Nauczyciel instruktor – mgr Anna Barszcz

WTOREK (Odyńca 57)
14.30 – 18.20
CZWARTEK (Odyńca 57)
14.30 – 18.20


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka gry w szachy
Nauczyciel instruktor – mgr Andrzej Szewczak

PIĄTEK (Puławska 97)
Gr. I 16.45 – 18.15
Gr. II 18.25 – 19.55

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Nauka piosenki i emisji głosu
Nauczyciel instruktor – mgr Grzegorz Żołyniak

PONIEDZIAŁEK (Odyńca 57)
14.00 – 19.15
WTOREK (Odyńca 57)
14.30 – 17.30
CZWARTEK (Odyńca 57)
14.30 – 17.30
PIĄTEK (Odyńca 57)
14.30 – 16.00


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Plastyka/fotografia malarstwo, rysunek
Elementy Konserwacji Dzieł Sztuki
Nauczyciel instruktor – mgr Marek Masłowski

PONIEDZIAŁEK (Puławska 97)
GR. I 16.00 – 16.45

Inicjały przyjętych wychowanków (Nazwisko. Imię)
Ki.K
., G.D., L.J., B-W.T., M.A., B.L., C.A., G-G.J., J.A., Kac.M., O.M., O.T., R.S., S.A., S.D., W.M., Kan.K.,

GR. II 17.00 – 17.45
Inicjały przyjętych wychowanków (Nazwisko. Imię)
C.M.
, J.W., Kac.R., L.M., M.P., R-R.P., R.M., S.C., W.M.

GR. III 18.00 – 18.45
Inicjały przyjętych wychowanków (Nazwisko. Imię)
D.H., Fi.Z., Fl.K., Fl.P., G-G.T., K.N., S.W.

Plastyka, malarstwo, rysunek, tkanina eksperymentalna
Nauczyciel instruktor – mgr Renata Prymek

WTOREK (Puławska 97)
Gr III 16.30 – 19.30
(13 – 23 lata)

ŚRODA (Puławska 97)
Gr I 16.30 – 18.00 (7 – 8 lat)

Gr II 18.00 – 19.30 (9 – 12 lat)

CZWARTEK (Puławska 97)

Gr I 16.30 – 18.00 (7 – 8 lat)
Gr II 18.00 – 19.30 (9 – 12 lat)

Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Robotyka
Nauczyciel instruktor – mgr

Informacje już wkrótce

Samoobrona z elementami judo i karate
Nauczyciel instruktor – mgr Maciej Lewicki

PONIEDZIAŁEK (Puławska 97)
grupa I (5 – 8 lat) 16.30 – 17.30
grupa II (9 – 12 lat) 17.30 – 18.30
grupa III Zaawansowana 18.30 – 19.30

ŚRODA (Puławska 97)
grupa I (5 – 8 lat) 16.30 – 17.30
grupa II (9 – 12 lat) 17.30 – 18.30
grupa III Zaawansowana 18.30 – 19.30


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Tenis Stołowy
Nauczyciel instruktor – mgr Michał Jarocha

CZWARTEK (Puławska 97)
16.45 – 19.45


Dokładne godziny zajęć ustalane są indywidualnie z nauczycielem-instruktorem

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@eduwarszawa.pl

Adres skrzynki EPUAP /MDKMOK/SkrytkaESP

Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809

Linki

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Edukacja Kulturalna na Mokotowie
  • Niebieska Linia