Konkursy | Strona Młodzieżowego Domu Kultury na Mokotowie w Warszawie

Festiwal MAM to! Szczegółowe informacje

Festiwal MAM to! jest wyjątkową szansą dla młodych artystów Mokotowa na pochwalenie się swoimi artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowy instytucji kultury. Dzięki Festiwalowi MAM to!: ① młodzi artyści przygotowywani przez nauczycieli, opiekunów szkolnych, czy rodziców mają okazję wystąpić na scenie i zostać (d)ocenionymi przez profesjonalnych jurorów, ② opiekunowie artystyczni i szkoły […]

Rozdanie Nagród XIII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na rozdanie nagród laureatów konkursów organizowanych w ramach XIII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa 2017 organizowanych z ramienia MDK Wręczanie nagród odbędzie się w dniu 11.04.2017r. w następującej kolejności: Godzina 9.30 –  Konkurs Chórów oraz Konkurs Gitarowy, Godzina 10.15 – Konkurs Fotograficzny „Pory roku na Mokotowie” oraz Konkurs Literacki […]

Wyniki Konkursu Literackiego Na List o Mokotowie

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO NA LIST O MOKOTOWIE „Dzieci listy piszą do rówieśników z innych dzielnic” w ramach XII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa LAUREACI KONKURSU I NAGRODA ex aequo Gandziarowska Maria Zofia – Szkoła Podstawowa Nr 115 Suska Natalia – Szkoła Podstawowa Nr 69 III Nagroda Baron Maja – Szkoła Podstawowa Nr 307 […]

Wyniki Konkursu Fotograficznego „Tajemnice Mokotowa”

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Tajemnice Mokotowa” w ramach XII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa   KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE I NAGRODA Mateusz Nowak kl.I – Szkoła Podstawowa Nr 98 II NAGRODA Mikołaj Żelazko kl. IV – Szkoła Podstawowa Nr 85 III Nagroda ex aequo Kacper Andryk kl. VI – Szkoła Podstawowa Nr 212 Klara Jodłowska […]

WYNIKI Konkursu Gitarowego w ramach XII Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa

WYNIKI KONKURSU GITAROWEGO PRZEPROWADZONEGO 14.03.2016r. W RAMACH XII FESTIWALU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA KATEGORIA GR. KLASYCZNA : I Nagroda • Kajetan Dziak – XXXVIII LO im. J. Kochanowskiego KATEGORIA GR. ROZRYWKOWA: I Nagroda • Aleksandra Gryka – XXXVIII LO im. J. Kochanowskiego KATEGORIA ZESPOŁY: SZKOŁY PODSTAWOWE I Nagroda • Trio Gitarowe – Ognisko […]

XII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA

XII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA 8 – 31 marca 2016 r. Festiwal jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieży oraz ich opiekunów z placówek oświaty z Dzielnicy Mokotów. Warunkiem udziału w Festiwalu jest nadesłanie zgłoszenia w formie poprawnie wypełnionej karty uczestnictwa. XII Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa […]

Wyniki konkursu chórów „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” 2015

Oficjalne wyniki konkursu chórów ” Gdzie są kwiaty z tamtych lat” który odbył się 16.11.2015r. w Służewskim Domu Kultury ul. J.S. Bacha 15 Laureaci konkursu chórów 2015r. : KATEGORIA DZIECIĘCA I miejsce – Chór Miedziane Nutki Szkoła Podstawowa Nr 26 II miejsce – Chór Fermata Szkoła Podstawowa Nr 271 III miejsce – Chór Conquest of Music – […]

„Konkurs Chórów i Solistów” Wyniki

Oficjalne wyniki Konkursów Solistów oraz Chórów, zorganizowanych w ramach Warszawskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa, które odbyły się 27-28.04.2015 r w Służewskim Domu Kultury ul. J.S. Bacha 15 Konkurs Chórów W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Grand Prix: Kantylena (SP 69) II miejsce – Kolorowe Nutki (SP 260) III miejsce – Nagroda Koordynatora Edukacji Kulturalnej […]

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl
EPUAP: https://epuap.gov.pl
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809




Środa w MDK

Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
15:00
do
18:00
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Juśkiewicz
08:00
do
12:00
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
10.00
do
12.15
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
14:30
do
17:30
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Paweł Sochacki
16:00
do
18:30
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
16:00
do
16:45
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
17:15
do
18:10
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
17:00
do
18:30
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
15:00
do
16:30
Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
14:30
do
16:00