WYNIKI KONKURSU CHÓRÓW:
- chór Szkoły Podstawowej nr 146 im. J. Korczaka „DANUTKI” pod dyrekcja Pani Danuty Rurki
- chór Szkoły Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada „FERMATA” pod dyrekcją Pani Anny Jerzykiewicz
- chór Szkoły Podstawowej nr 260 im. J. Matejki pod dyrekcją Pani Jolanty Mikołajewicz
- chór Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. R. Wallenberga „JAGODY” pod dyrekcją Pani Agnieszki Jagodzińskiej
- chór Szkoły Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada „FERMATA – klasy I-III” pod dyrekcją Pani Anny Jerzykiewicz
- chór Szkoły Podstawowej nr 85 im. B. Juareza pod dyrekcją Pani Lyubow Skyby
WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO:
KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-IV
I NAGRODA
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10
- KSAWERY K.
II NAGRODA EX AEQUO
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10
- ADELA B.
- TEODOR K.
III NAGRODA EX AEQUO
Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10
- MAŁGORZATA D.
- WANDA K.
- WERONIKA K.
ZA UDZIAŁ
- Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga św. Bonifacego 10
- MAŁGORZATA B.
- ALICJA P.
- MARIANNA R.
KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V-VIII
I NAGRODA
Szkoła Podstawowa Nr 190 im. „Orła Białego” ul. Zwierzyniecka 10
- BARTOSZ K.
KAT. SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
I NAGRODA
LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31
- IZABELA S.
II NAGRODA EX AEQUO
Zespół Szkół Nr 27 ul. Rzymowskiego 38
- DOMINIKA P.
LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31
- MARINA M.
III NAGRODA
LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31
- JAKUB G.
ZA UDZIAŁ
LXVIII LO Im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta 31
- OLIWIA A.
- ROCH B.
- KAJA B.
- ALEKSANDRA B.
- MARTA B.
- WIKTORIA C.
- ANNA C.
- ALEKSANDRA C.
- ALEKSANDRA D.
- INGA D.
- DOMINIKA F.
- ALEKSANDRA F.
- JAGODA F.
- MARTA H.
- GABRIELA K.
- ANTONI K.
- MARIA K.
- ZOFIA M.
- JULIA M.
- MAJA M.
- AMELIA M.
- MARTYNA M.
- AMELIA M.
- JOANNA M.
- ZUZANNA N.
- DOMINIKA O.
- KATARZYNA O.
- ZUZANNA P.
- ALEKSANDRA P.
- ALEKSANDRA R.
- LENA S.
- MARIA S.
- WERONIKA S.
- MARIANNA W.
- AMELIA W.
- WIKTORIA Z.
WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO
KAT. PRZEDSZKOLA
I NAGRODA EX AEQUO
- MAJA K. Przedszkole Integracyjne Nr 117 „Przyjazna Kraina” Sielecka 26
- BARBARA R. Przedszkole Nr 190 „Leśni Przyjaciele” ul. Racławicka 30a
II NAGRODA EX AEQUO
- JAN B. Przedszkole Integracyjne Nr 117 „Przyjazna Kraina” Sielecka 26
- BARBARA G. Przedszkole Nr 151 ul. Zaciszna 3
KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE
I NAGRODA EX AEQUO
- ZOFIA D. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
- MARIANNA W. Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10
II NAGRODA EX AEQUO
- KAROLINA B. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
- WOJCIECH S. Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10
III NAGRODA EX AEQUO
- MAJA Z. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
- STEFAN W. Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10
WYRÓŻNIENIA
- JAKUB B. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
- CEZARY D. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
- ZUZANNA D. Szkoła Podstawowa Nr 307 im. króla Jana III Sobieskiego Barcelońska 8
WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA PRZEDSZKOLI
W KAT. 3-4 LATKI
I NAGRODA
- Adrianna C. P 145 – „Gąsienica-Tajemnica” Dorota Gellner
II NAGRODA EX AEQUO
- Joanna T. P 190 – „Kubełek” Dorota Gellner
- Krzysztof K. P 338 – „Bal” Dorota Gellner
- Kornelia B. P 117 – „Gąski w podróży” Agnieszka Frączek
III NAGRODA EX AEQUO
- Sara K. P 228 – „Przyjaciele” Dorota Gellner
- Kinga K. P 145 – „Wesoła rodzinka” Dorota Gellner
- Julia L. P 145 – „Gąsienica-Tajemnica” Dorota Gellner
- Antonina K. P 151 – „Czekoladki dla sąsiadki” Dorota Gellner
WYRÓŻNIENIA
- Karolina K. P 190 – „Samochwała” Jan Brzechwa
KAT. 5-6 LATKI
I NAGRODA EX AEQUO
- Amara E. P 145 – „Głodomorek i jabłek worek” Dorota Gellner
- Adam K. P 145 – „Piłka” Dorota Gellner
II NAGRODA EX AEQUO
- Oliwia B. P 330 – „Na wyspach Bergamutach” Jan Brzechwa
- Jakub P. P 145 – „Stworki” Dorota Gellner
- Iga B. – „Preludium deszczowe” Wanda Chotomska
III NAGRODA EX AEQUO
- Marta L. P 145 – „Stworki” Dorota Gellner
- Antoni M. P 145 – „Głodomorek i Azorek” Dorota Gellner
- Gabriela B. P 190 – „Czekoladki dla sąsiadki” Dorota Gellner
WYRÓŻNIENIA
- Maria O. P 45 – „Ot, Zwyczajny ufoludek” Agnieszka Frączek
- Alan K. P 190 – „Idzie kot” Dorota Gellner
- Mikołaj C. P 330 – „Chrząszcz brzmi w trzcinie” Jan Brzechwa
- Ignacy G. P 117 – „Czekoladki dla sąsiadki” Dorota Gellner
- Julia R. P 67 – „Rzeczka” Julian Tuwim
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLI
KATEGORIA 3-4 LATKI
I NAGRODA EX AEQUO
Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17
- LENA O.
Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3
- JEREMI D.
Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30A
- JAN P.
- WERONIKA W.
II NAGRODA EX AEQUO
Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17
- IGNACY B.
- HELENA P.
Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3
- STANISŁAW N.
Przedszkole Nr 278 ul. Tatrzańska 3
- MILENA G.
Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem” Al. Niepodległości 17
- MARIA C.
- ANNA S.
- NATALIA Z.
ZA UDZIAŁ
Przedszkole Integracyjne Nr 45 ul. Lenartowicza 4
- RÓŻA K.
- STEFAN S.
- PAULINA S.
Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna 3
- PATRYCJA S.
KATEGORIA 5-6 LATKI
I NAGRODA EX AEQUO
Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17
- ERYK G.
Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30A
- ANTONINA Ł.
Przedszkole Nr 275 ul. Piwarskiego 5
- MICHALINA D.
Przedszkole Nr 278 ul. Tatrzańska 3
- GABRIELA S.
Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem” Al. Niepodległości 17
- PAULINA S.
- NAZAR V.
II NAGRODA EX AEQUO
Przedszkole Integracyjne Nr 67 „Służewiaczek” ul. Sonaty 6A
- FILIP B.
- ZOFIA F.
- MAGDALENA I.
Przedszkole Integracyjne Nr 117 „Przyjazna Kraina” ul. Sielecka 26
- ELWIRA Ł.
Przedszkole Nr 138 ul. Karwińska 17
- DOROTA M.-K.
- ANNA S.
Przedszkole Nr 140 ul. Kaukaska 2
- HANNA O.
Przedszkole nr 190 ul. Racławicka 30A
- MARTYNA B.
- DAWID M.
Przedszkole Nr 275 ul. Piwarskiego 5
- NATALIA S.
Przedszkole Nr 278 ul. Tatrzańska 3
- HANNA D.
Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem” Al. Niepodległości 17
- KAJETAN J.
- ALEKSANDRA K.
- PAWEŁ N.
ZA UDZIAŁ
Przedszkole Integracyjne Nr 45 ul. Lenartowicza 4
- MARIA P.
- STANISŁAW S.
- MAKSYMILIAN T.