Zajęcia

Pn.
Muzyka, rytmika, zajęcia umuzykalniające
mgr Maria Szreder
Przedszkole Nr 281 ul. Gościniec 53-Siekierki
MDK Odyńca 57
08:30
do
12:00
Pn.
Nauka tańca
mgr Izabela Nerwińska
GRUPA młodsza początkująca 6 - 8 lat
MDK Odyńca 57
15:00
do
15:45
Pn.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA młodsza początkująca 7 - 10 lat
MDK Odyńca 57
16:00
do
16:45
Pn.
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
MDK Odyńca 57
14:00
do
20:00
Pn.
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
Grupa I / dzieci 6 - 8 lat
MDK Odyńca 57
15:00
do
15:45
Pn.
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
Grupa II / dzieci 9 -12 lat
MDK Odyńca 57
16:00
do
16:45
Pn.
Plastyka dla dzieci
mgr Marek Masłowski
Grupa I 4 - 6 lat
MDK Puławska 97
16:00
do
16:45
Pn.
Plastyka dla dzieci
mgr Marek Masłowski
Grupa II / 7 - 10 lat
MDK Puławska 97
17:00
do
17:45
Pn.
Plastyka i Fotografia dla Młodzieży
mgr Marek Masłowski
MDK Puławska 97
18:00
do
18:45
Pn.
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
GRUPA podstawowa
MDK Puławska 97
16:15
do
17:10
Pn.
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
GRUPA średniozaawansowana
MDK Puławska 97
17:15
do
18:10
Pn.
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
GRUPA Zaawansowana
MDK Puławska 97
18:10
do
19:30
Pn.
Kulturystyka
mgr Stanisław Kruszyński
MDK Puławska 97
16:00
do
19:00
Pn.
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
MDK Odyńca 57
15:00
do
18:45
Pn.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa młodsza
MDK Odyńca 57
15:00
do
16:30
Pn.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa licealna
MDK Odyńca 57
17:00
do
18:30
Pn.
Tenis stołowy
mgr
Zajęcia wstrzymane z powodu rezygnacji nauczyciela-instruktora
MDK Puławska 97

do
Pn.
Tenis stołowy
mgr
Zajęcia wstrzymane z powodu rezygnacji nauczyciela-instruktora
MDK Puławska 97

do
Pn.
Nauka gry na fortepianie
mgr Dorota Dywańska
MDK Odyńca 57
14:00
do
16:30
Pn.
Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
Pokaz Makiety Kolejki
MDK Puławska 97
15:30
do
18:30
Wt.
Kulinaria Staropolskie
mgr inż. Elżbieta Guzik
Grupa I / dzieci 6 - 10 lat
MDK Odyńca 57
16:15
do
18:00
Wt.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA średnio zaawansowana 9 - 11 lat
MDK Odyńca 57
15:30
do
16:30
Wt.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA starsza zaawansowana powyżej 12 lat
MDK Odyńca 57
16:30
do
17:45
Wt.
Klub młodego archeologa
mgr Renata Czech-Błońska
Grupa I / dzieci 8 - 10 lat
MDK Odyńca 57
16:00
do
17:00
Wt.
Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
Grupa I
MDK Odyńca 57
14:30
do
16:00
Wt.
Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
Grupa II
MDK Odyńca 57
16:05
do
18:20
Wt.
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
Grupa I / dzieci od 6 do 8 lat /
MDK Puławska 97
16:00
do
17:00
Wt.
Tkanina artystyczna
mgr Krzysztof Panuciak
MDK Odyńca 57
17:15
do
18:45
Wt.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA I dzieci 3 - 6 lat
MDK Puławska 97
16:30
do
17:00
Wt.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA V dzieci 10 - 12 lat
MDK Puławska 97
18:15
do
19:00
Wt.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA III dzieci 7 - 9 lat
MDK Puławska 97
17:15
do
18:00
Wt.
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
Grupa III / dzieci 6 - 8 lat
MDK Odyńca 57
15:00
do
15:45
Wt.
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
Grupa IV / dzieci 9 - 12 lat
MDK Odyńca 57
16:00
do
16:45
Wt.
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Luiza Juśkiewicz
Grupa V / młodzież od 12 lat
MDK Odyńca 57
17:00
do
17:45
Wt.
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
MDK Odyńca 57
15:00
do
17:15
Wt.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa gimnazjalna
MDK Odyńca 57
15:00
do
16:30
Wt.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa gimnazjalna
MDK Odyńca 57
17:00
do
18:30
Wt.
Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
Grupa I
MDK Odyńca 57
15:00
do
18:00
Wt.
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
GRUPA III / młodzież od 12 do 16 lat/
MDK Puławska 97
17:15
do
19:30
Wt.
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
MDK Odyńca 57
14:30
do
17:30
Wt.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA Starsza Cheerleaderki powyżej 17 lat
MDK Odyńca 57
18:00
do
20:00
Śr.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA młodsza początkująca 6 - 8 lat
MDK Odyńca 57
15:00
do
15:45
Śr.
Klub młodego archeologa
mgr Renata Czech-Błońska
Warsztaty archeologiczne dla przedszkolaków-grupy zorganizowane
MDK Odyńca 57
10:00
do
12:30
Śr.
Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
Grupa IV
MDK Odyńca 57
16:05
do
18:20
Śr.
Nauka gry na fortepianie
mgr Ewa Jakubowska
MDK Odyńca 57
14:30
do
19:30
Śr.
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
GRUPA Zaawansowana
MDK Puławska 97
18:10
do
19:30
Śr.
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
GRUPA podstawowa
MDK Puławska 97
16:15
do
17:10
Śr.
Kulturystyka
mgr Stanisław Kruszyński
MDK Puławska 97
16:00
do
19:00
Śr.
Klub młodego archeologa
mgr Renata Czech-Błońska
Grupa II / dzieci i młodzież 10 - 13 lat
MDK Puławska 97
16:00
do
17:00
Śr.
Klub młodego archeologa
mgr Renata Czech-Błońska
Grupa III / młodzież od 14 lat
MDK Puławska 97
17:00
do
18:30
Śr.
Nauka gry na skrzypcach
mgr Anna Barszcz
Grupa III
MDK Odyńca 57
14:30
do
16:00
Śr.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa młodsza
MDK Puławska 97
15:00
do
16:30
Śr.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa licealna
MDK Puławska 97
17:00
do
18:30
Śr.
Samoobrona
mgr Maciej Lewicki
GRUPA średniozaawansowana
MDK Puławska 97
17:15
do
18:10
Śr.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA młodsza Zaawansowana 7 - 10 lat
MDK Puławska 97
16:00
do
16:45
Śr.
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
GRUPA II / dzieci od 9 do 12 lat /
MDK Puławska 97
17:00
do
19:15
Śr.
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
MDK Odyńca 57
14:30
do
17:30
Śr.
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
Indywidualne konsultację dla członków zespołów gitarowych. Zapisy wyłącznie telefonicznie we wtorek od 15.00 do 17.15 u instruktora.
MDK Odyńca 57
10.00
do
12.15
Śr.
Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
mgr Anna Juśkiewicz
Grupy Zorganizowane
MDK Puławska 97
08:00
do
12:00
Śr.
Modelarstwo
mgr Ryszard Łakomski
Grupa II
MDK Odyńca 57
15:00
do
18:00
Cz.
Kulinaria Staropolskie
mgr inż. Elżbieta Guzik
Grupa I / dzieci 6-10 lat
MDK Odyńca 57
16:15
do
17:00
Cz.
Kulinaria Staropolskie
mgr inż. Elżbieta Guzik
Grupa II / od 11 - do 14 lat
MDK Odyńca 57
17:15
do
18:00
Cz.
Kulinaria Staropolskie
mgr inż. Elżbieta Guzik
Grupa III / od 9 do 20 lat
MDK Odyńca 57
18:15
do
19:00
Cz.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA średnio zaawansowana 9 - 11 lat
MDK Odyńca 57
15:30
do
16:30
Cz.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA starsza zaawansowana powyżej 12 lat
MDK Odyńca 57
16:30
do
17:45
Cz.
Nauka tańca
mgr Izabela Nierwińska
GRUPA starsza cheerleaderki od 17 roku życia
MDK Odyńca 57
18:00
do
20:00
Cz.
Klub młodego archeologa
mgr Renata Czech-Błońska
Warsztaty dla młodzieży - grupy zorganizowane
MDK Odyńca 57
10:00
do
13:00
Cz.
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
MDK Odyńca 57
14:30
do
17:30
Cz.
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
Zajęcia dla młodzieży z Gimnazjum Nr 5
MDK Puławska 97
13:15
do
17:00
Cz.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA II dzieci 3 - 6 lat
MDK Puławska 97
16:30
do
17:00
Cz.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA IV dzieci 7 - 9 lat
MDK Puławska 97
17:15
do
18:00
Cz.
Gimnastyka korekcyjna
mgr Anna Gawrychowska
GRUPA VI dzieci 13 - 18 lat
MDK Puławska 97
18:15
do
19:15
Cz.
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
Zajęcia dla młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowaczego
MDK Puławska 97
17:00
do
18:00
Cz.
Nauka gry na fortepianie
mgr Ewa Jakubowska
MDK Odyńca 57
14:00
do
19:30
Cz.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa młodsza
MDK Odyńca 57
15:00
do
16:30
Cz.
Kabaret, Teatr
mgr Jerzy Raszkowski
Grupa gimnazjalna
MDK Odyńca 57
17:00
do
18:30
Pt.
Nauka gry na fortepianie
mgr Maria Szreder
MDK Odyńca 57
14:30
do
20:00
Pt.
Nauka gry na fortepianie
mgr Dorota Dywańska
MDK Odyńca 57
13:30
do
14:30
Pt.
Nauka gry na instrumentach
mgr Maria Szreder
Nauka gry na pianinie i instrumentach klawiszowych.
MDK Odyńca 57
13:30
do
18:15
Pt.
Nauka Piosenki i Emisji Głosu
mgr Grzegorz Żołyniak
MDK Odyńca 57
14:30
do
17:30
Pt.
Klub dziennikarza
mgr Jerzy Raszkowski
MDK Odyńca 57
15:00
do
16:30
Pt.
Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
mgr Sylwia Zgłobicka
GRUPA IV średnio zaawansowana / młodzież 13 - 18 lat /
MDK Puławska 97
15:00
do
18:00
Pt.
Kulturystyka
mgr Stanisław Kruszyński
MDK Puławska 97
16:00
do
19:00
So.
Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
Zespoły gitarowe
MDK Puławska 97
10:00
do
13:15

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl
EPUAP: https://epuap.gov.pl
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809




Sobota w MDK

Gitara klasyczna
mgr Krzysztof Panuciak
10:00
do
13:15