Zajęcia

  • Plastyka – Malarstwo, Rysunek, Grafika
  • Kulturystyka
  • Muzyka-Rytmika
  • Zajęcia Umuzykalniające
  • Chór
  • Gitara Klasyczna
  • Samoobrona z elementami Judo i Karate
  • Gimnastyka Korekcyjna
  • Tenis Stołowy
  • Plastyka dla dzieci
  • Plastyka/Fotografia
  • Nauka gry na fortepianie
  • Nauka tańca
  • Nauka piosenki i emisji głosu
  • Nauka gry na skrzypcach
  • Teatr, Kabaret
  • Gitara Klasyczna
  • Tkanina artystyczna
  • Klub Dziennikarza – „PUPA”
  • Klub Młodego Archeologa
  • Małe formy rzeźbiarskie – Ceramika
  • Modelarstwo
  • Plastyka/Fotografia
  • Kulinaria Staropolskie
  • Pn.
    Kulinaria Staropolskie
    mgr inż. Anna Szczepańska
    Grupa I / dzieci 6-10 lat
    MDK Odyńca 57
    16:15
    do
    17:00
    Pn.
    Kulinaria Staropolskie
    mgr inż. Anna Szczepańska
    Grupa II / dzieci i młodzież 10 - 14 lat
    MDK Odyńca 57
    17:15
    do
    18:00
    Pn.
    Kulinaria Staropolskie
    mgr inż. Anna Szczepańska
    Grupa III / młodzież od 15 lat
    MDK Odyńca 57
    18:15
    do
    19:00
    Pn.
    Muzyka, rytmika, zajęcia umuzykalniające
    mgr Maria Szreder
    Przedszkole Nr 281 ul. Gościniec 53-Siekierki
    MDK Odyńca 57
    08:30
    do
    12:00
    Pn.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nerwińska
    GRUPA młodsza początkująca 6 - 9 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    15:45
    Pn.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA młodsza początkująca 7 - 10 lat
    MDK Odyńca 57
    16:00
    do
    16:45
    Pn.
    Nauka Piosenki i Emisji Głosu
    mgr Grzegorz Żołyniak
    MDK Odyńca 57
    14:00
    do
    20:00
    Pn.
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    Grupa I / dzieci 6 - 8 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    15:45
    Pn.
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    Grupa II / dzieci 9 -12 lat
    MDK Odyńca 57
    16:00
    do
    16:45
    Pn.
    Plastyka dla dzieci
    mgr Marek Masłowski
    Grupa I 4 - 6 lat
    MDK Puławska 97
    16:00
    do
    16:45
    Pn.
    Plastyka dla dzieci
    mgr Marek Masłowski
    Grupa II / 7 - 10 lat
    MDK Puławska 97
    17:00
    do
    17:45
    Pn.
    Plastyka i Fotografia dla Młodzieży
    mgr Marek Masłowski
    MDK Puławska 97
    18:00
    do
    18:45
    Pn.
    Samoobrona
    mgr Maciej Lewicki
    GRUPA podstawowa
    MDK Puławska 97
    16:15
    do
    17:10
    Pn.
    Samoobrona
    mgr Maciej Lewicki
    GRUPA średniozaawansowana
    MDK Puławska 97
    17:15
    do
    18:10
    Pn.
    Samoobrona
    mgr Łukasz Sapijaszko
    GRUPA Zaawansowana
    MDK Puławska 97
    18:10
    do
    19:30
    Pn.
    Kulturystyka
    mgr Stanisław Kruszyński
    MDK Puławska 97
    15:00
    do
    19:30
    Pn.
    Gitara klasyczna
    mgr Krzysztof Panuciak
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    18:45
    Pn.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa młodsza
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:30
    Pn.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa licealna
    MDK Odyńca 57
    17:00
    do
    18:30
    Pn.
    Modelarstwo
    mgr Ryszard Łakomski
    Grupa młodsza / 8-10 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    18:00
    Pn.
    Tenis stołowy
    mgr Adriana Górak
    zajęcia przy ul. Podbipięty 2 (Gimnazjum nr 11) z ramienia MDK
    MDK Puławska 97
    15:35
    do
    17:05
    Pn.
    Tenis stołowy
    mgr Adriana Górak
    GRUPA II zajęcia przy ul. Podbipięty 2 (Gimnazjum nr 11) z ramienia
    MDK Puławska 97
    17:05
    do
    18:35
    Wt.
    Kulinaria Staropolskie
    mgr inż. Anna Szczepańśka
    Grupa I / dzieci 11-14 lat
    MDK Odyńca 57
    16:15
    do
    18:00
    Wt.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA średnio zaawansowana
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:15
    Wt.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA starsza zaawansowana
    MDK Odyńca 57
    16:30
    do
    17:45
    Wt.
    Klub młodego archeologa
    mgr Renata Czech-Błońska
    Warsztaty archeologiczne dla przedszkolaków-grupy zorganizowane
    MDK Odyńca 57
    10:00
    do
    12:30
    Wt.
    Klub młodego archeologa
    mgr Renata Czech-Błońska
    Grupa I / dzieci 8 - 10 lat
    MDK Odyńca 57
    16:00
    do
    17:00
    Wt.
    Nauka gry na skrzypcach
    mgr Anna Barszcz
    Grupa I
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    16:00
    Wt.
    Nauka gry na skrzypcach
    mgr Anna Barszcz
    Grupa II
    MDK Odyńca 57
    16:05
    do
    18:20
    Wt.
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    Grupa I / dzieci od 6 do 8 lat /
    MDK Puławska 97
    16:00
    do
    17:00
    Wt.
    Tkanina artystyczna
    mgr Krzysztof Panuciak
    MDK Odyńca 57
    17:15
    do
    18:45
    Wt.
    Kulturystyka
    mgr Stanisław Kruszyński
    MDK Puławska 97
    15:00
    do
    19:30
    Wt.
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    GRUPA I dzieci 3 - 6 lat
    MDK Puławska 97
    16:30
    do
    17:00
    Wt.
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    GRUPA V dzieci 10 - 12 lat
    MDK Puławska 97
    18:15
    do
    19:00
    Wt.
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    GRUPA III dzieci 7 - 9 lat
    MDK Puławska 97
    17:15
    do
    18:00
    Wt.
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    Grupa III / dzieci 6 - 8 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    15:45
    Wt.
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    Grupa IV / dzieci 9 - 12 lat
    MDK Odyńca 57
    16:00
    do
    16:45
    Wt.
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    Grupa V / młodzież od 12 lat
    MDK Odyńca 57
    17:00
    do
    17:45
    Wt.
    Gitara klasyczna
    mgr Krzysztof Panuciak
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    17:15
    Wt.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa gimnazjalna
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:30
    Wt.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa gimnazjalna
    MDK Odyńca 57
    17:00
    do
    18:30
    Wt.
    Modelarstwo
    mgr Ryszard Łakomski
    Grupa średnia / 11- 14 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    18:00
    Wt.
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    GRUPA III / młodzież od 12 do 16 lat/
    MDK Puławska 97
    17:15
    do
    19:30
    Wt.
    Nauka Piosenki i Emisji Głosu
    mgr Grzegorz Żołyniak
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    17:30
    Śr.
    Muzyka, rytmika, zajęcia umuzykalniające
    mgr Maria Szreder
    Przedszkole Nr 281 ul. Gościniec 53-Siekierki
    MDK Odyńca 57
    08:30
    do
    10:00
    Śr.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA młodsza początkująca 6 - 9 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    15:45
    Śr.
    Nauka gry na skrzypcach
    mgr Anna Barszcz
    Grupa IV
    MDK Odyńca 57
    16:05
    do
    18:20
    Śr.
    Nauka gry na fortepianie
    mgr Ewa Jakubowska
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    19:30
    Śr.
    Samoobrona
    mgr Łukasz Sapijaszko
    GRUPA Zaawansowana
    MDK Puławska 97
    18:10
    do
    19:30
    Śr.
    Samoobrona
    mgr Maciej Lewicki
    GRUPA podstawowa
    MDK Puławska 97
    16:15
    do
    17:10
    Śr.
    Klub młodego archeologa
    mgr Renata Czech-Błońska
    Grupa II / dzieci i młodzież 10 - 13 lat
    MDK Puławska 97
    16:00
    do
    17:00
    Śr.
    Klub młodego archeologa
    mgr Renata Czech-Błońska
    Grupa III / młodzież od 14 lat
    MDK Puławska 97
    17:30
    do
    19:00
    Śr.
    Nauka gry na skrzypcach
    mgr Anna Barszcz
    Grupa III
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    16:00
    Śr.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa młodsza
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:30
    Śr.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa licealna
    MDK Odyńca 57
    17:00
    do
    18:30
    Śr.
    Samoobrona
    mgr Maciej Lewicki
    GRUPA średniozaawansowana
    MDK Puławska 97
    17:15
    do
    18:10
    Śr.
    Modelarstwo
    mgr Ryszard Łakomski
    Grupa Starsza / 15 - 18 lat
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    18:00
    Śr.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA młodsza początkująca 7 - 10 lat
    MDK Puławska 97
    16:00
    do
    16:45
    Śr.
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    GRUPA II / dzieci od 9 do 12 lat /
    MDK Puławska 97
    17:00
    do
    19:15
    Śr.
    Nauka Piosenki i Emisji Głosu
    mgr Grzegorz Żołyniak
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    17:30
    Śr.
    Gitara klasyczna
    mgr Krzysztof Panuciak
    Indywidualne konsultację dla członków zespołów gitarowych. Zapisy wyłącznie telefonicznie we wtorek od 15.00 do 17.15 u instruktora.
    MDK Odyńca 57
    10.00
    do
    12.15
    Cz.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA średnio zaawansowana
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:15
    Cz.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA starsza zaawansowana
    MDK Odyńca 57
    16:30
    do
    17:45
    Cz.
    Nauka tańca
    mgr Izabela Nierwińska
    GRUPA starsza cheerleaderki od 17 roku życia
    MDK Odyńca 57
    18:00
    do
    20:00
    Cz.
    Klub młodego archeologa
    mgr Renata Czech-Błońska
    Warsztaty dla młodzieży - grupy zorganizowane
    MDK Odyńca 57
    10:00
    do
    13:00
    Cz.
    Nauka Piosenki i Emisji Głosu
    mgr Grzegorz Żołyniak
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    17:30
    Cz.
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    Zajęcia dla młodzieży z Gimnazjum Nr 5
    MDK Puławska 97
    13:15
    do
    17:00
    Cz.
    Kulturystyka
    mgr Stanisław Kruszyński
    MDK Puławska 97
    15:00
    do
    19:30
    Cz.
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    GRUPA II dzieci 3 - 6 lat
    MDK Puławska 97
    16:30
    do
    17:00
    Cz.
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    GRUPA IV dzieci 7 - 9 lat
    MDK Puławska 97
    17:15
    do
    18:00
    Cz.
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    GRUPA VI dzieci 13 - 18 lat
    MDK Puławska 97
    18:15
    do
    19:15
    Cz.
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    Zajęcia dla młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowaczego
    MDK Puławska 97
    17:00
    do
    18:00
    Cz.
    Nauka gry na fortepianie
    mgr Ewa Jakubowska
    MDK Odyńca 57
    14:00
    do
    19:30
    Cz.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa młodsza
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:30
    Cz.
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    Grupa gimnazjalna
    MDK Puławska 97
    17:00
    do
    18:30
    Pt.
    Muzyka, rytmika, zajęcia umuzykalniające
    mgr Maria Szreder
    MDK ul. ODYŃCA 57 Przedszkole Nr 193 ul. Odyńca 61
    MDK Odyńca 57
    10:30
    do
    12:00
    Pt.
    Nauka gry na instrumentach
    mgr Maria Szreder
    Nauka gry na pianinie i instrumentach klawiszowych.
    MDK Odyńca 57
    13:30
    do
    18:15
    Pt.
    Nauka Piosenki i Emisji Głosu
    mgr Grzegorz Żołyniak
    MDK Odyńca 57
    14:30
    do
    17:30
    Pt.
    Klub dziennikarza
    mgr Jerzy Raszkowski
    MDK Odyńca 57
    15:00
    do
    16:30
    Pt.
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    GRUPA IV średnio zaawansowana / młodzież 13 - 18 lat /
    MDK Puławska 97
    15:30
    do
    18:30
    Pt.
    Kulturystyka
    mgr Stanisław Kruszyński
    MDK Puławska 97
    15:00
    do
    19:30
    Pt.
    Muzyka, rytmika, zajęcia umuzykalniające
    mgr Maria Szreder
    GRUPA I
    MDK Odyńca 57
    13:00
    do
    20:00
    So.
    Gitara klasyczna
    mgr Krzysztof Panuciak
    Zespoły gitarowe
    MDK Puławska 97
    10:00
    do
    13:15

    Kontakt

    Młodzieżowy Dom Kultury
    ul. Puławska 97
    02-595 Warszawa
    tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
    mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl

    Godziny otwarcia sekretariatu
    Poniedziałek,Wtorek,Środa,Czwartek: 9.00-17.00
    Piątek - dzień bez interesantów

    Oddział MDK

    ul. Odyńca 57
    02-644 Warszawa
    tel: (22) 844 23 55


    Numer Konta Rady Rodziców
    05 1020 1068 0000 1702 0069 5809




    Wtorek w MDK

    Nauka Piosenki i Emisji Głosu
    mgr Grzegorz Żołyniak
    14:30
    do
    17:30
    Plastyka - Malarstwo, Rysunek, Grafika
    mgr Sylwia Zgłobicka
    17:15
    do
    19:30
    Modelarstwo
    mgr Ryszard Łakomski
    15:00
    do
    18:00
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    17:00
    do
    18:30
    Kabaret, Teatr
    mgr Jerzy Raszkowski
    15:00
    do
    16:30
    Gitara klasyczna
    mgr Krzysztof Panuciak
    15:00
    do
    17:15
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    17:00
    do
    17:45
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    16:00
    do
    16:45
    Małe formy rzeźbiarskie - ceramika
    mgr Anna Luiza Juśkiewicz
    15:00
    do
    15:45
    Gimnastyka korekcyjna
    mgr Anna Gawrychowska
    18:15
    do
    19:00