Festiwal MAM to! 2021

Data publikacji: 15 stycznia 2021

Jak co roku zapraszamy młodych i utalentowanych artystów ze wszystkich typów szkół i przedszkoli do udziału w konkursach realizowanych w ramach Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa – MAM to!

Festiwal to mozaika 10 konkursów organizowanych przez 6 instytucji kultury Mokotowa w 4 kategoriach: #słowo, #obraz, #dźwięk, #ruch.

W tym roku konkursy odbędą się w trybie ONLINE, a gala prezentująca wszystkich laureatów 1- szych miejsc odbędzie się 1 czerwca 2021 roku, w Dzień Dziecka.

Tegoroczna odsłona Festiwalu będzie inna niż zwykle, jednak tak samo skupiona na poszukiwaniu mokotowskich talentów. Wykorzystując cyfrowe media, będzie można zaprezentować swoje umiejętności i przekazać je członkom jury.
W sytuacji zmiany obostrzeń epidemicznych, przesłuchania i prezentacje będą mogły odbyć się w siedzibach instytucji.

Po wcześniejszym kontakcie z instytucją koordynującą dany konkurs, będzie również można skorzystać z pomocy technicznej przy nagraniu materiału video lub stanąć na scenie domu kultury i przeprowadzić próbę. Dzięki temu wysłane prace konkursowe mogą być jeszcze lepsze!

Dzięki Festiwalowi MAM to!.:
– młodzi artyści maja szansę zaprezentować się i być (d)ocenionym przez profesjonalne jury,
– opiekunowie artystyczni i szkoły mogą inspirować się do nowych, kreatywnych działań oraz podejrzeć, jak wygląda edukacja artystyczna w innych placówkach,
– instytucje oświaty i kultury mają szansę pogłębić współpracę na Mokotowie, rozwijając wrażliwość i artystyczne działania dzieci i młodzieży,
– wspólnie propagujemy wrażliwość i wiedzę o sztuce literackiej, wizualnej, teatralnej i muzycznej wśród młodego pokolenia.

Festiwal MAM to! jest wyjątkową szansą dla młodych artystów Mokotowa ze wszystkich typów szkół i przedszkoli oraz placówek oświatowych* na pochwalenie się swoimi artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury.
Dzięki Festiwalowi MAM to!:

W ramach festiwalu z ramienia Młodzieżowego Domu Kultury ul. Puławska 97 odbędą się:

Konkurs Recytatorski dla Przedszkoli

Konkurs Literacki „Dzieci listy piszą do rówieśników z innych dzielnic

Konkurs Fotograficzny „Dzieci i Młodzież Mokotowa w czasie pandemii”

Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli „Dlaczego lubię swoje przedszkole?”

W tym roku konkursy odbędą się w trybie ONLINE, a gala prezentująca wszystkich laureatów 1- szych miejsc odbędzie się 1 czerwca 2021 roku, w Dzień Dziecka.

Wymogiem organizacyjnym udziału w konkursie jest wydanie przez uczestnika lub jego rodzica/opiekuna prawnego zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w celach:
a) Organizacji działań konkursowych;
b) Publikacji wyników konkursu na stronie internetowej organizatora, portalu Facebook oraz w publikacjach pokonkursowych”

Słownik/Informacja:

  • W rozumieniu niniejszego regulaminu szkołą jest – szkoła publiczna, szkoła niepubliczna, szkoła prywatna, szkoła społeczna – mająca swoja siedzibę na terenie dzielnicy Mokotów
  • W rozumieniu niniejszego regulaminu szkołą nie są: instytucje kultury, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa, oraz szkoły artystyczne prywatne i publiczne.

*Placówka Oświatowa – są to: Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Ogród Jordanowski. (z wyłączeniem Młodzieżowego Domu Kultury, który jest jednym z organizatorów konkursu).

Regulamin wraz z załącznikami Kliknij tutaj

Oficjalny Profil FB Festiwalu: Już wkrótce
Spis wszystkich konkursów w ramach Festiwalu: Już wkrótce

Kontakt

Młodzieżowy Dom Kultury
ul. Puławska 97
02-595 Warszawa
tel/fax: (22) 845 51 21 tel: (22) 845 17 04
mail: mdkmok@edu.um.warszawa.pl

Adres skrzynki EPUAP /MDKMOK/SkrytkaESP

Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek: 9.00-17.00
Piątek - dzień bez interesantów

Oddział MDK

ul. Odyńca 57
02-644 Warszawa
tel: (22) 844 23 55


Numer Konta Rady Rodziców
05 1020 1068 0000 1702 0069 5809

Linki

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Edukacja Kulturalna na Mokotowie
  • Niebieska Linia